NABÍDKA PRO POTENCIONÁLNÍHO UŽIVATELE
 

Senior-dům Soběslav nabízí dva druhy pokojů – jednolůžkové (18) a dvoulůžkové (29).

 

Vybavení jednolůžkového pokoje:

– polohovací lůžko ovládané mechanicky nebo elektricky (v případě déletrvajícího  zhoršeného zdravotního stavu klienta),
– skříň na prádlo a šaty, která má zabudovaný trezor na osobní věci. Klíč má pouze uživatel,
– botník,
– komoda na ledničku,
– lednička,
– jídelní stůl,
– polokřeslo a sklopná podnožka kopírující úhel natažených dolních končetin,
– noční stolek s jídelní deskou,
– závěsná police s osvětlením,
– signalizační zařízení k domluvě se zdravotnickým personálem v případě nouze,
– účastnická přípojka na televizí (6 programů) a radio anténu,
– lůžkoviny, matrace, záclony, žaluzie na oknech, el. zásuvky,
 

Vybavení dvoulůžkového pokoje:

– každý uživatel má polohovací lůžko ovládané mechanicky nebo elektricky (v případě déletrvajícího zhoršeného zdravotního stavu klienta),
– skříň na prádlo a šaty, která má zabudovaný trezor na osobní věci. Klíč má pouze uživatel,
– noční stolek s jídelní deskou,
– závěsnou policí nad lůžkem s osvětlením,
– polokřeslo a sklopnou podložku kopírující úhel natažených dolních končetin,
– lůžkoviny, matraci,
– společně mají – 
– botník o rozměru 1000 x 450 x 800 mm 
– komodu na ledničku,
– ledničku,
– jídelní stůl,
– účastnickou přípojku na televizi (6 programů) a rádio anténu,
– signalizační zařízení k domluvě se zdravotnickým personálem v případě nouze,
– záclony, žaluzie na oknech, el. zásuvky.
 

  

TYPY POKOJŮ – JEDNOLŮŽKOVÉ:

1. Na každém patře máme jeden typ  tohoto pokoje, který je na severovýchodní straně, nemá balkon. WC s umyvadlem je mimo pokoj a není zde sprcha. Pokoj má velikost 12,76 m², sociální zázemí – 6,69m².

2. Ve třetím patře na severovýchodní straně jsou dva pokoje propojené chodbičkou se společným WC, umyvadlem a nemají sprchový kout. Každý pokoj má velikost 14,43m², sociální zázemí – 3,65m²

3. V prvním patře je pokoj situovaný na jižní stranu a má vlastní sociální zázemí (umyvadlo a WC), nemá sprchu. Pokoj má velikost 18,45 m², sociální zázemí – 2,75m².

4. Pokojová buňka se nachází ve třetím patře severozápadní strany objektu. Jedná se o dva pokoje bez balkonu. Pro každý pokoj má po stranách společné vstupní chodby sociální zázemí – WC a umyvadlo. Společný je pouze sprchový box v pravé části sociálu.Každý pokoj má velikost 16,76 m²; vstupní chodba 9,27 m²; sociální zázemí 3,52 m²; sociální zázemí se sprchou 6,16 m².

5. První a druhé patro disponuje dvěma pokoji s balkonem na severovýchodní straně propojenými chodbičkou se společným WC a umyvadlem. Každý pokoj má velikost 14,43 m², sociální zázemí 3,65 m², balkon má 2,25 m².

6. Pokojová buňka v prvním a druhém patře, umístěna na severozápadní straně, má vždy dva pokoje s balkonem. Ke každému pokoji patří sociální zázemí po stranách společné vstupní chodby (WC + umyvadlo). Společný je pouze sprchový box v pravé části sociálu. Každý pokoj má velikost 16,76 m², balkon 2,25 m², vstupní chodba 9,27 m², sociální zázemí 3,52 m², sociální zázemí se sprchou – 6,16 m².

 

TYPY POKOJŮ – DVOULŮŽKOVÉ:

1. Na druhém a třetím patře jsou vždy dva pokoje směrované na jižní stranu bez balkonu, s vlastním sociálním zázemím (WC a umyvadlo). Sprcha je mimo pokoj přes chodbu ve společné koupelně. Pokoj má velikost 18,45 m2, sociální zázemí – 2,75 m2

2. Ve třetím patře je samostatný pokoj na jižní straně bez balkonu ale s vlastním sociálním zázemím (WC a umyvadlo). Sprcha je mimo pokoj ve společné koupelně. Pokoj má velikost 27,40 m2, sociální zázemí – 3,30 m2

3. Třetí patro má též na jižní straně dva a dva pokoje propojené chodbičkou, kterou lze uzamknout, a společným sociálním zázemím (WC a umyvadlem). Pokoj má velikost 20,10 m2, sociální zázemí – 3,65 m2. Pokoje jsou určeny pro uživatele s tělesným postižením. Proto zde není sprcha. Tu lze využívat ve společné koupelně.

4. Stejné složení pokojů (celkem 8) nacházejících se na jižní straně, máme v prvním i druhém patře. Zde však má každý pokoj balkon. Pokoj má velikost 20,10 m2, sociální zázemí 3,65 m2, balkon 4,10 m2 I tyto pokoje jsou určeny pro uživatele s tělesným postižením. Proto i zde není sprchový box, který je možné využívat ve společné koupelně.

5. V prvním a druhém patře máme po dvou pokojích směrem na jižní stranu, které využíváme pro manžele. Každá bytová jednotka má předsíň, obývací místnost a vlastní sociální zázemí (WC, umyvadlo a sprchový kout. V prvním patře je balkon a ve druhém pouze vyhlídka. Každý pokoj má velikost 17,73 m2, předsíň 6,47 m2, sociální zázemí 5,43 m2 balkon 3 m2.

6. Dvě pokojové buňky (každá 2 + 2 lůžka) situované na jižní stranu, které mají místo balkonu pouze vyhlídku, jsou ve třetím patře. Každý pokoj má po stranách společné vstupní chodby své sociální zázemí (WC a umyvadlo). Společný je pouze sprchový box v pravém sociálu. Pokoj má velikost 22,40 m2, vstupní chodba 6,63 m2, sociální zázemí 3,52 m2, sociální zázemí se sprchou 4,57 m2.

7. Obdobné složení pokojů jako v předešlém případě máme v prvním a druhém patře. Zde však každý pokoj má svůj balkon. Každý pokoj má velikost 22,40 m2, vstupní chodba 6,63 m2, sociální zázemí 3,52 m2, sociální zázemí se sprchou 4,57 m2, balkon 4,10 m2.

Omega Replica Watches , Jaeger LeCoultre Replica

Back To Top